Dzisiaj jest: 22 Listopad 2014

Imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan

Obchody Święta Niepodległości - Zaproszenie

 

Wójt Gminy Łużna, Zespół Szkół w Łużnej oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada br.

Czytaj więcej...

Nowe obiekty sportowe w Łużnej (TV)

 Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

„Barwy jesieni” – wystawa prac plastycznych w Zespole Szkół w Łużnej

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy prac plastycznych „Barwy jesieni” znajdującej się w naszej szkole. Wystawa prezentuje dorobek artystyczny uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i uczniów gimnazjum, a także naszych absolwentów.

Czytaj więcej...

Brązowy Medal Dla Wójta Kazimierza Kroka

W dniu 28.1014r.w Krakowie w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej odbyły się uroczyste obchody Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej.W uroczystości na zaproszenie Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego pułkownika Janusza Kuczyny wziął udział Kazimierz Krok Wójt Gminy Łużna.W czasie tych uroczystości Wójt otrzymał podziękowanie za współpracę na rzecz obronności Państwa oraz został odznaczony brązowym medalem,,ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU".

 

40 lat minęło

Szkoła Podstawowa w Woli Łużańskiej obchodzi w tym roku jubileusz 40 lecia nadania imienia Wacława Potockiego, wybitnego poety okresu baroku, który urodził się w Woli Łużańskiej.

Czytaj więcej...

On-Line

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

REKLAMA
 
Pogoda
 
Pogoda Łużna z serwisu

Polecamy
 

Copyright © 2010-2014 Łużna Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio