Dzisiaj jest: 26 Maj 2016

Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Pielgrzymka z Węgier na Pustkach

Materiał wideo.

 

Dni Dziedzictwa Europejskiego w Brukseli

Materiał wideo.

 

Zjazd Sprawozdawczo- Wyborczy Zarządu Oddziału Gminnego OSP Łużna

16 kwietnia w budynku remizy w Łużnej odbyło się Zjazd Sprawozdawczo- Wyborczy Zarządu Oddziału Gminnego OSP Łużna. W trakcie zjazdu przedstawiono sprawozdanie z działalności jednostki OSP w okresie sprawozdawczym, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, oraz podjęto uchwałę w sprawie absolutorium dla Zarządu. W wyniku przeprowadzonych wyborów wyłoniono nowe władze struktur OSP Łużna, oraz delegatów na Zjazd Powiatowy.

Prezesem Zarządu został ponownie wybrany druh Stanisław Bara, natomiast druh Józef Bogusz został Komendantem Gminnym. W skład zarządu weszli również: Marcin Barczyk, Bogusław Rafa, Bogusław Kotowicz, Wiesław Wojtas i Stanisław Podsadowski. Gminę Łużna na powiatowym zjeździe reprezentowali będą Szczepan Maciejczyk i Waldemar Bożek. Wybrano również dwóch kandydatów do Zarządu Powiatowego OSP w osobach Wójta Kazimierza Kroka i  Prezesa Stanisława Barę. Należy podkreślić, że we wszystkich głosowaniach wybór delegatów był jednomyślny.

Zjazd był okazją do podziękowań za całokształt pracy i wysiłków podejmowanych na rzecz lokalnej społeczności przez miejscowych druhów. Ciepłych słów nie szczędził obecny na zjeździe w-ce Starosta Jerzy nalepka, jak również Przewodniczący Zarządu Powiatowego OSP Krzysztof Kosiba.

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.luzna.info/aktualnosci/#sigFreeIde32acc0598

 

III Edycja Konkursów "Rozwinąć skrzydła, pamiętając o przeszłości"

Materiał wideo.

 

 

VIII Pogórzańskie Gody w Łużnej (TV)

Materiał wideo.

 

 

On-Line

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

REKLAMA
 
Pogoda
 
Pogoda Łużna z serwisu

Reklama
 
 

Copyright © 2010-2014 Łużna Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio