Dzisiaj jest: 9 Luty 2016

Imieniny obchodzą: Apolonia, Eryka, Cyryl

Oddaj Głos w Plebiscycie Gazety Krakowskiej!

Już po raz 24 czytelnicy Gazety Krakowskiej wybiorą Ludzi Roku 2015 w plebiscycie organizowanym przez ten poczytny dziennik. W tej edycji do miana Człowieka Roku z terenu powiatu gorlickiego pretenduje 11 osób, w tym Dyrektor Zespołu Szkół w Łużnej – Monika Skrobot.

Jako dyrektor Zespołu Szkół w Łużnej była inicjatorką organizowanych przez szkołę konkursów w ramach przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła, pamiętając o przeszłości”. Jak sama mówi organizując konkursy skierowane do młodych, chce stworzyć im możliwość wyrażania własnych uczuć i osobistych przeżyć, poprzez rozwijanie ich zdolności artystycznych, literackich i poznawczych. Niewątpliwie taka forma rywalizacji pomiędzy uczniami kształtuje ich świadomość i postawy patriotyczne, a przy okazji jest życiową lekcją młodego pokolenia.

Od 29 stycznia można głosować na Ludzi Roku 2015, mają to być osoby które swoją pracą i działalnością pozazawodową wywarły wpływ na nasze życie w minionym roku. Bez wątpienie Monika Skrobot jest właśnie taką osobą!

Głosować możemy na 4 sposoby: - za pomocą SMS-ów – wysyłając sms o treści LUDZIEGR.8 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł. Z VAT), oraz poprzez Facebooka i portal www.gazetakrakowska.pl, jak również wysyłając kupony zamieszczane na łamach Gazety Gorlickiej.

Szczegóły konkursu i regulamin plebiscytu dostępne na stronie www.gazetakrakowska.pl

Zachęcamy do głosowania! Wybierz osobę którą znasz i cenisz!

 

Pod tym linkiem możemy zagłosować!

 

 

Przedszkole Tuptuś w Łużnej. Dzień Babci i Dziadka

Materiał wideo.

 

Wieczór Kolęd w Łużnej (TV)

Materiał wideo.

 

Sukces Chóru „CANTABILE” z Łużnej

Materiał wideo.

 

Szkolne Jasełka w Łużnej (TV)

Materiał wideo.

 

On-Line

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

REKLAMA
 
Pogoda
 
Pogoda Łużna z serwisu

Reklama
 
 

Copyright © 2010-2014 Łużna Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kreacja: DM Studio